Producenci
ZWILLING Staub Patelni grillowa Kwadrat
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Żeliwo |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Patelni grillowa |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen Indukcja Płyta jednolita Gaz Ceramika |
| Temperatura (maks) | 260 °C |
| Pojemność | 2,2 l |
| Wewnętrzna powłoka | Emalia |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Odporny na ciepło | Tak |
| Materiał uchwytu | Żeliwo |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Nie |
| Kształt | Kwadratowy |
| Temperatura (min) | -20 °C |
| Odczepiana rączka | Nie |
| Test zamrażalnika | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Waga produktu | 3,48 kg |
| Średnica | 26 cm |
| Wysokość produktu | 47 mm |
| Dolna średnica | 21,1 cm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące