Producenci
ZWILLING TWIN Classic 3 l Okrągły Stal nierdzewna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Tworzywo wieka | Stal nierdzewna |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen Indukcja Płyta jednolita Gaz Ceramika |
| Funkcje uchwytu | Ergonomiczny |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor uchwytu | Stal nierdzewna |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Pojemność | 3 l |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Materiały | Aluminium, Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 213 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Dolna średnica | 18,5 cm |
| Średnica | 20 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Myć ręcznie, unikać mycia w zmywarce. Nie przegrzewać patelni bez zawartości. Nie używać metalowych narzędzi, aby nie uszkodzić powłoki. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące