Producenci
Zacieraczka do tynków 710W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ szlifierki | Szlifierka tarczowa |
| Moc | |
| Moc pobierana | 710 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Długość kabla | 5 m |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica tarczy szlifierskiej | 39 cm |
| Waga produktu | 5,1 kg |
| Wydajność | |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 110 RPM |
Gwarancja 24 miesiące