Producenci
Zaczep elektromagnetyczny ASF702 Dahua
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Siła rozerwania | 500 kg |
| Regulowany zatrzask blokujący | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Maksymalne zużycie energii | 0,32 A |
| Napięcie podczas pracy (max) | 12 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Gwarancja 24 miesiące