Producenci
Zakrętarka akumulatorowa udarowa DEWALT DCF850NT-XJ klucz udarowy 1/4" 18V Czarny, Żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Sterownik udarowy |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Średnica uchwytu | 1/4" |
| Regulowany moment obrotowy | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 100,5 mm |
| Waga produktu | 950 g |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (trzeci bieg) | 3250 RPM |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg) | 1000 RPM |
| Maksymalny moment obrotowy | 208 N·m |
| Częstotliwość udaru (uderzeń/min) | 3800 spm |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (drugi bieg) | 2800 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Tak |
| Akumulator | Nie |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy