Producenci
Zakrętarka udarowa XR 18V DCF860N DEWALT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Sterownik udarowy |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Wbudowane światło | Nie |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Średnica uchwytu | 1/4" |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Moc rzeczywista | 700 W |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Wydajność | |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 3800 RPM |
| Maksymalny moment obrotowy | 4400 N·m |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (drugi bieg) | 2800 RPM |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (trzeci bieg) | 3800 RPM |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg) | 1800 RPM |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 1800 RPM |
Gwarancja 24 miesiące