Producenci
Zakrętarka udarowa bez aku 12V 163Nm DCF801N DEWALT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Średnica uchwytu | 1/4" |
| Możliwość zawieszenia | Nie |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Typ produktu | Śrubokręt |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 10 mm |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Wydajność | |
| Maksymalny moment obrotowy | 163 N·m |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony akumulator | Nie |
| Dane logistyczne | |
| ASIN | B085SP6PPM |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zużyte baterie utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z wodą i wilgocią ze względu na ryzyko zwarcia. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy