Producenci
Zakrzywiony monitor do gier MSI MAG 274CQFDE 27" - Płaski ekran - 68,6 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | 2.25 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 20 V |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 25 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 40 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 250 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 364 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 438 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3 kg |
| Waga (z podstawą) | 3,4 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 614 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 614 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 77 mm |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,1 kg |
| Szerokość opakowania | 765 mm |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Wysokość opakowania | 515 mm |
| Wyświetlacz | |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,58 cm |
| Pokrycie Adobe RGB | 89% |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 180 Hz |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| Zasięg skanowania w poziomie | 71,04 - 266,4 kHz |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Paleta barw | 93% |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Gama kolorów DCI-P3 | 93% |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Typ matrycy | Rapid VA |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1500R |
| Typ HD | Wide Quad HD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 5000:1 |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 128% |
| Obsługiwane tryby wideo | 1440p |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,5 ms |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ergonomia | |
| Standard VESA | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| HDMI | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wejście audio | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Gwarancja 24 miesiące