Producenci
Zakrzywiony monitor do gier MSI MAG 345CQRDE 34" - Płaski ekran - 86,4 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1887616 |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Prąd wejściowy | 3.42 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 7,75 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 797,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 363 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 158,2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 5,5 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 518,9 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 332,3 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 797,5 mm |
| Wydajność | |
| AMD FreeSync | Nie |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,3 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Zasilanie Prąd przemienny DisplayPort Audio (3.5mm) |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,4 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | VA |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 86,36 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 180 Hz |
| Paleta barw | 105% |
| Obsługiwane tryby wideo | 1440p |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 79,7 cm |
| Ekran matowy | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 125% |
| Typ HD | UltraWide Dual Quad HD |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Format obrazu | 21:9 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 70,57 - 268,2 kHz |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1000R |
| Natywna proporcja obrazu | 21:9 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3440 x 1440 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 px |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Rozmiar plamki | 0,23175 x 0,23175 mm |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Ergonomia | |
| Regulowana wysokość (max) | 10 cm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obracany | -30 - 30° |
| Obrotowe | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Oś obrotu | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
Gwarancja 24 miesiące