Producenci
Zamek elektromagnetyczny Ubiquiti Access Lock Electric UA-LOCK-ELECTRIC 1200 kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Cechy | |
| Wykończenie elektromagnesu | Cynk |
| Siła trzymania | 1200 kg |
| Pobór mocy (12V) | 400 mA |
| Wykańczanie płyt | Stal nierdzewna |
| Napięcie | 12 V |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość elektromagnesu | 4 cm |
| Głębokość elektromagnesu | 3,5 cm |
| Wysokość elektromagnesu | 8 cm |
| Wysokość talerza | 12,4 cm |
| Waga produktu | 185 g |
| Szerokość talerza | 3,2 cm |
| Głębokość talerza | 3 mm |
Gwarancja 24 miesiące