Producenci
Zamiatarka KARCHER S 4 Twin - 1.766-360.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 2400 m2/h |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Szerokość robocza ze szczotką boczną | 68 cm |
| Ilość pyłu | 20 l |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Ręczny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10,2 kg |
| Wysokość produktu | 940 mm |
| Głębokość produktu | 760 mm |
| Szerokość produktu | 668 mm |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj rękawic ochronnych podczas korzystania z urządzenia. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed jakąkolwiek konserwacją. Przechowywać w suchym i bezpiecznym miejscu, z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące