Producenci
Zamiatarka KARCHER S 6 Twin
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 3000 m2/h |
| Ilość pyłu | 38 l |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Szerokość robocza ze szczotką boczną | 86 cm |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Ręczny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 926 mm |
| Wysokość produktu | 1032 mm |
| Waga produktu | 14,8 kg |
| Szerokość produktu | 872 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga paczki | 17700 kg |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj rękawic ochronnych podczas korzystania z urządzenia. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed jakąkolwiek konserwacją. Przechowywać w suchym i bezpiecznym miejscu, z dala od dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące