Producenci
Zamrażarka skrzyniowa AMICA FS098.3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Zamrażarka skrzyniowa |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Roczne zużycie energii | 169 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 20,5 kg |
| Głębokość produktu | 476 mm |
| Szerokość produktu | 545 mm |
| Wysokość produktu | 835 mm |
| Wydajność | |
| Ocena w gwiazdkach | 4* |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 17 h |
| System No Frost | Nie |
| Regulowany termostat | Tak |
| Termostat | Tak |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Tryb klimatu | SN-T SN-N-ST-T |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Nie |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto | 99 l |
| Pojemność zamrażarki brutto | 4,5 kg/24h |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Ergonomia | |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie blokuj otworów wentylacyjnych zamrażarki. Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio podłączone do zasilania. Zamrażarkę należy opróżnić i odłączyć od zasilania przed czyszczeniem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące