Producenci
Zamrażarka skrzyniowa BEKO CF100EWN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wpuszczany uchwyt(y) | Tak |
| Dwustronne drzwi | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Liczba półek w zamrażarce | 1 |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Urządzenie rozmrażające | R600a |
| Typ kontroli | Przyciski Obrotowy |
| Typ produktu | Zamrażarka skrzyniowa |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Roczne zużycie energii | 168 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd | 0,65 A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Waga produktu | 24 kg |
| Głębokość produktu | 545 mm |
| Szerokość produktu | 545 mm |
| Wydajność | |
| System chłodzenia | Statyczne |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 38 °C |
| Pojemność zamrażarki brutto | 6 kg/24h 100 l |
| Pojemność zamrażarki netto | 98 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 13,5 h |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Ocena w gwiazdkach | 4* |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 886 mm |
| Szerokość opakowania | 570 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 27 kg |
| Głębokość opakowania | 570 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie blokuj otworów wentylacyjnych zamrażarki. Zamrażarkę należy opróżnić i odłączyć od zasilania przed czyszczeniem. Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio podłączone do zasilania. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1520608 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące