Producenci
Zamrażarka skrzyniowa Candy CHAE 1452E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba półek w zamrażarce | 1 |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Dwustronne drzwi | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ produktu | Zamrażarka skrzyniowa |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Roczne zużycie energii | 181 kWh |
| Obciążenie | 65 W |
| Prąd | 0,6 A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 555 mm |
| Szerokość produktu | 695 mm |
| Waga produktu | 27 kg |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Wydajność | |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 43 °C |
| Pojemność zamrażarki brutto | 8,5 kg/24h |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 21 h |
| Ocena w gwiazdkach | 4* |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Pojemność zamrażarki netto | 137 l |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| System No Frost | Nie |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Nie |
| Regulowany termostat | Nie |
| System chłodzenia | Statyczne |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 575 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 30,5 kg |
| Wysokość opakowania | 890 mm |
| Szerokość opakowania | 725 mm |
| Ergonomia | |
| Światło wewnętrzne | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Pojemność netto | 137 l |
Gwarancja 24 miesiące