Producenci
Zamrażarka skrzyniowa poj.246L, MPM-251-SK-08E/N
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba półek w zamrażarce | 1 |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Dwustronne drzwi | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Zamrażarka skrzyniowa |
| Zawias drzwiczek | W górę |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Roczne zużycie energii | 215 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Tryb klimatu | SN-N-ST-T |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Prąd | 16 A |
| Diody LED | Tak |
| Zasilanie | 220-240V~ 50Hz |
| Obciążenie | 70 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 642 mm |
| Szerokość produktu | 573 mm |
| Wysokość produktu | 865 mm |
| Waga produktu | 34 kg |
| Wydajność | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -15 - 40 °C |
| Tryb klimatu | SN-N-ST-T |
| Pojemność zamrażarki netto | 246 l |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Pojemność zamrażarki brutto | 7 kg/24h |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Nie |
| Ocena w gwiazdkach | 4* |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 38 kg |
| Ergonomia | |
| Światło wewnętrzne | Nie |
| Długość przewodu | 1,7 m |
| Zamykanie | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio podłączone do zasilania. Nie blokuj otworów wentylacyjnych zamrażarki. Zamrażarkę należy opróżnić i odłączyć od zasilania przed czyszczeniem. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1632956 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące