Producenci
Zamrażarka skrzyniowa poj.371L, MPM-380-SK-15E 130cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ zamknięcia | Klucz |
| Koła transportowe | Tak |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Ilość koszy | 1 kosz. |
| Typ produktu | Zamrażarka skrzyniowa |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Spust wody z odszraniania | Tak |
| Sterowanie elektroniczne | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 180 W |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Roczne zużycie energii | 254 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 710 mm |
| Waga produktu | 41 kg |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 48 kg |
| Szerokość produktu | 1300 mm |
| Wydajność | |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Szybkie zamrażanie | Tak |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 36 h |
| Pojemność zamrażarki brutto | 18 kg/24h |
| Tryb klimatu | SN-N-ST-T |
| Pojemność zamrażarki netto | 371 l |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie blokuj otworów wentylacyjnych zamrażarki. Zamrażarkę należy opróżnić i odłączyć od zasilania przed czyszczeniem. Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio podłączone do zasilania. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1869219 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące