Producenci
Zamrażarka szufladowa MPM-245-ZS-16 biała (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Zamrażarka wolnostojąca |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Liczba półek w zamrażarce | 7 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 214 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Obciążenie | 100 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1700 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 59 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 64 kg |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto | 242 l |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Nie |
| Pojemność zamrażarki brutto | 11 kg/24h |
| System No Frost | Nie |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie blokuj otworów wentylacyjnych zamrażarki. Zamrażarkę należy opróżnić i odłączyć od zasilania przed czyszczeniem. Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio podłączone do zasilania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące