Producenci
Zamrażarka szufladowa MPM-80-ZS-06/N (biała)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Regulacja temperatury | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Ilość szuflad | 3 |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 156 kWh |
| Moc | 100 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Waga netto | 24 kg |
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Waga brutto | 26 kg |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Czas ocieplania w przypadku braku energii | (od -18°C do -9°C): 15 godzin |
| Pojemność zamrażarki brutto | 3 kg/24h |
| Pojemność zamrażarki netto | 60 l |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Pojemnik na kostki lodu x 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie blokuj otworów wentylacyjnych zamrażarki. Zamrażarkę należy opróżnić i odłączyć od zasilania przed czyszczeniem. Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio podłączone do zasilania. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1395027 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące