Producenci
Zamrażarka szufladowa poj 60l MPM-80-ZS-33/N
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ilość szuflad zamrażarki | 3 |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Typ produktu | Zamrażarka szufladowa |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Kolor produktu | Dark Inox |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Roczne zużycie energii | 156 kWh |
| Obciążenie | 100 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 24 kg |
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Wydajność | |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Pojemność zamrażarki netto | 60 l |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Nie |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Funcja szybkiego zamrażania | Nie |
| Pojemność zamrażarki brutto | 3 kg/24h |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 26 kg |
| Ergonomia | |
| Alarm otwartych drzwi | Nie |
| Alarm temperatury | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące