Producenci
Zamrażarka szufladowa poj.168 l MPM-182-ZS-13 (czarny) 143 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Pojemność zamrażarki netto | 168 l |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Model | Wyprostowany |
| Liczba półek w zamrażarce | 5 |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Moc | |
| Obciążenie | 100 W |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 190 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 47 kg |
| Głębokość produktu | 580 mm |
| Waga produktu | 43 kg |
| Wysokość produktu | 1430 mm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Wydajność | |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 14 h |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie blokuj otworów wentylacyjnych zamrażarki. Zamrażarkę należy opróżnić i odłączyć od zasilania przed czyszczeniem. Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio podłączone do zasilania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące