Producenci
Zamrażarka szufladowa poj.274l (inox) MPM-304-ZF-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Ilość przedziałów do przechowywania | 4 |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Maszyna do lodu | Tak |
| Zawias drzwiczek | Lewy/prawy |
| Kolor produktu | Inox |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Przegródki na drzwiach zamrażarki | 2 |
| Typ kontroli | Panel dotykowy |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| System Multi-Airflow (zamrażarka) | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Obciążenie | 140 W |
| Roczne zużycie energii | 274 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 74 kg |
| Waga produktu | 68 kg |
| Głębokość produktu | 700 mm |
| Wysokość produktu | 1850 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Pojemność zamrażarki brutto | 17 kg/24h |
| Tryb klimatu | SN-N-ST-T |
| Pojemność zamrażarki netto | 34 l |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie blokuj otworów wentylacyjnych zamrażarki. Zamrażarkę należy opróżnić i odłączyć od zasilania przed czyszczeniem. Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio podłączone do zasilania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące