Producenci
Zapach do pralek AEG A2WASF00
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Zwrot(-y) wskazujący(-e) środki ostrożności dotyczące usuwania | P501: Zawartość/pojemnik usuwać do ... |
| Ogólny(-e) zwrot(-y) wskazujący(-e) środki ostrożności | P101: If medical advice is needed; have product container or label at hand. P102: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Zwrot(-y) wskazujący(-e) rodzaj zagrożenia dla zdrowia | H317: Może powodować reakcję alergiczną skóry H319: Powoduje poważne podrażnienie oczu |
| Hasło ostrzegawcze | Ostrzeżenie |
| Zwrot(-y) wskazujący(-e) środki ostrożności dotyczące zapobiegania | P280: Nosić rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. P264: Wyprać ... dokładnie po użyciu. |
| Cechy | |
| Typ opakowania | Butelka |
| Perfumowane | Tak |
| Ilość | 1 |
| Pojemność | 300 ml |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 5,5 cm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy