Producenci
Zapalarka IGNITO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Możliwość ponownego napełnienia | Tak |
| Szybkie ładowanie przez USB | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Przeznaczenie | Podróżniczy |
| Materiały | Metal Tworzywo sztuczne Aluminium Stal nierdzewna Cynk |
| Blokada urządzenia | Tak |
| Maksymalna odporność na wiatr | 10 m/s |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 7 sek |
| Elastyczna konstrukcja | Tak |
| Możliwość napełniania przez dziobek | Tak |
| Regulowany płomień | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 15 mm |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy