Producenci
Zapalarka z elektronicznym zapłonem GEFU CURVO G-12980
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Konstrukcja | |
| Model | Zapalniczka kuchenna z płomieniem |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Materiały | Metal Plastik |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 260 mm |
| Waga produktu | 10 g |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |