Producenci
Zaparzacz do kawy AeroPress Go Travel Coffee Press
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Typ ekspresu do kawy | Ręczny |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Pojemność w filiżankach | 3 filiżanki |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Szerokość opakowania | 90 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Niedostępny |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przestrzegaj zaleceń dotyczących bezpiecznego użytkowania, aby uniknąć ryzyka poparzenia. Przed czyszczeniem zawsze odłącz urządzenie od zasilania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy