Producenci
Zapięcie rowerowe Rockbros WD795 składane na klucz - czarne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zamka | Klucz |
| Liczba dołączonych kluczy | 2 |
| Materiały | Aluminium Stal nierdzewna ABS |
| Typ produktu | Zapięcie |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość po złożeniu | 6 cm |
| Długość po rozłożeniu | 70 cm |
| Szerokość po złożeniu | 5 cm |
| Waga produktu | 519 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z wodą, aby zapobiec korozji. Regularnie sprawdzać stan techniczny zapięcia. |
Gwarancja 24 miesiące