Producenci
Żarówka D4R 35W P32D-6 Xenarc 4150K (Karton 1 szt.)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Napięcie | 42 V |
| Waga i rozmiary | |
| Długość | 7,7 cm |
| Waga produktu | 19,5 g |
| Średnica | 9 mm |
| Wydajność | |
| Zgodność ECE | Tak |
| Zastosowanie żarówki samochodowej | Światło dzienne |
| Mocowanie/typ złącza | D4R |
| Rodzaj żarówki | Xenon |
| Strumień świetlny | 2800 lm |
| Typ bazy | P32d-6 |
| Moc | 35 W |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 28,5 g |
| Długość | 8,7 cm |
| Szerokość opakowania | 33 mm |
| Wysokość opakowania | 33 mm |
Gwarancja 24 miesiące