Producenci
Żarówka LED Sengled Satellite red z głośnikiem JBL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Rozmiar żarówki | Specjalny |
| Bluetooth | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Wersja Bluetooth | 2.1+EDR |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Prąd pobierany przez lampę | 170 mA |
| Napięcie wejściowe AC | 120-230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 420 g |
| Średnica | 9,8 cm |
| Długość produktu | 140 mm |
| Wydajność | |
| Lampy | 8 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Mocowanie/typ złącza | E27 |
| Kąt wiązki | 105° |
| Ściemnialne | Tak |
| Strumień świetlny | 600 lm |
| Kolor światła | Ciepłe białe |
| Temperatura koloru | 2700 K |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czerwony |