Producenci
Żarówka LED V-TAC 24W E27 ED120 EVOLUTION 160Lm/W VT-2324 4000K 4000lm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Żywotność | 30000 h |
| Typ diody LED | Filament |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Temperatura barwowa (max) | 4000 K |
| Strumień świetlny | 4000 lm |
| Skuteczność świetlna | 165 lm/W |
| Kąt oświetlenia | 310o |
| Kolor światła | Neutralny |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Materiały | Szkło |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Moc | |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 24 W |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 42 g |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | EMC CE RoHS |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące