Producenci
Żarówka LED V-TAC VT-260 SKU 21187 SAMSUNG CHIP 60W E40 4000K 6500lm Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Temperatura barwowa (max) | 4000 K |
| Strumień świetlny | 6500 lm |
| Typ diody LED | Samsung |
| Kąt oświetlenia | 300º |
| Kolor światła | Neutralny |
| Skuteczność świetlna | 110 lm/W |
| Żywotność | 30000 h |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E40 |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kształt | Owalny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc | 60 W |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 102 mm |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Waga produktu | 70 g |
| Głębokość produktu | 102 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 45 °C |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | CE EMC RoHS |
Gwarancja 24 miesiące