Producenci
Żarówka Sengled Boost GU10 ze wzmac. syg. WI-FI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zakres | 35m |
| Rozmiar żarówki | GU10 |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 5 cm |
| Waga produktu | 290 g |
| Długość produktu | 83 mm |
| Wydajność | |
| Kąt wiązki | 36° |
| Strumień świetlny | 350 lm |
| Kolor światła | Biały |
| Lampy | 3,7 W |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Biały |