Producenci
Żarówka do świateł samochodowych Osram 4052899991422
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 37 mm |
| Waga produktu | 22,2 g |
| Średnica | 1,2 cm |
| Głębokość produktu | 33 mm |
| Wysokość produktu | 71 mm |
| Wydajność | |
| Temperatura koloru | 3200 K |
| Strumień świetlny | 1350 lm |
| Napięcie | 55 V |
| Żywotność żarówki | 250 h |
| Typ bazy | PGJ19-2 |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 28,2 g |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące