Producenci
Zasialcz do notebooka Lenovo Slim 135W AC GX20Z46271 Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prąd wejściowy | 2.5 A |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Rodzaj prądu | DC-to-AC |
| Typ zasilacza | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prosty montaż | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 540 g |
| Długość kabla | 1,68 m |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 77 mm |
| Szerokość produktu | 118 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy