Producenci
Zasilacz ASRock CHALLENGER 750W 80 Plus Bronze
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Moc | |
| Funkcje ochrony zasilania | UVP (zabezpieczenie podnapięciowe) SCP (zabezpieczenie przeciwzwarciowe) OTP (zabezpieczenie przed przegrzaniem) OVP (zabezpieczenie przeciwprzepięciowe) OCP (zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem) OPP (zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe) |
| Łączna moc | 750 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wydajność | |
| Wersja ATX | 2.52 |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | 2 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Złącza zasilania PCI Express (12+4 pin) | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Gwarancja 60 miesięcy