Producenci
Zasilacz ASRock PHANTOM GAMING 1000W 80 Plus Gold
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Włącznik/wyłącznik wentylatora | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Moc | |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe Przeładowanie Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Łączna moc | 750 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wydajność | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Przeznaczenie | PC |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Technologia łożysk | FDB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Procesor, PATA, PCIe, Peripheral (Molex), Peripheral (Molex) to SATA 3.3, SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba złączy EPS | 2 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Długość kabla zasilającego CPU | 65 cm |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 5 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 450 100 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 9 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Długość kabla płyty głównej | 60 cm |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 67,5 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Gwarancja 120 miesięcy