Producenci
Zasilacz ASRock STEEL LEGEND 650W 80 Plus Gold
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ okablowania | Modularne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Moc | |
| Funkcje ochrony zasilania | OCP (zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem) OPP (zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe) UVP (zabezpieczenie podnapięciowe) SCP (zabezpieczenie przeciwzwarciowe) OVP (zabezpieczenie przeciwprzepięciowe) OTP (zabezpieczenie przed przegrzaniem) |
| Łączna moc | 650 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 54,2 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wydajność | |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze zasilania 16 PIN PCIe GEN5 | Brak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | 2 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
Gwarancja 120 miesięcy