Producenci
Zasilacz ASUS ROG STRIX 1200W GOLD AURA EDITION
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Podświetlenie | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Moc | |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 22 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 100 A |
| Łączna moc (+12 V) | 1200 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 22 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc | 1200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,23 kg |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Wydajność | |
| Technologia łożysk | Ball bearing |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Tryb cichy | Tak |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 3.0 |
| Przeznaczenie | PC |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Długość kabla płyty głównej | 60 cm |
| Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe) | 1 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 400 120 mm |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 400 mm 150 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 5 |
| Typ okablowania | Modułowy |
| Długość kabla zasilającego CPU | 65 cm |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| złącze zasilacza PCI Express (8-pin) | 4 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
Gwarancja 120 miesięcy