Producenci
Zasilacz ASUS ROG THOR 850W Platinum II (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Niebieski Szary Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Moc | |
| Łączna moc (+5 V) | 100 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 71 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Zabezpieczenie przeciążeniowe Krótkie spięcie |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
| Łączna moc | 850 W |
| Łączna moc (+12 V) | 852 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,86 kg |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Tryb cichy | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 378 mm |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,07 kg |
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie obejmy kablowe | Tak |
| Przewody | Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 450 mm 120 |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 67,5 cm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla zasilającego SATA | 400 mm 120 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 10 |
| Długość kabla zasilającego CPU | 65 cm |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 6 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 3 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe) | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Gwarancja 120 miesięcy