Producenci
Zasilacz ASUS TUF Gaming 1200W 80+ Gold
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Moc | |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przeciążeniowe Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Ochrona przed skokiem napięcia Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc (-12V) | 9,6 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 130 W |
| Łączna moc | 1200 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 99 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 25 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 25 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,8 A |
| Łączna moc (+5 V) | 130 W |
| Wydajność | 92% |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Łączna moc (+12 V) | 1188 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 2,66 kg |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wydajność | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Przeznaczenie | PC |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,35 kg |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Wysokość opakowania | 108 mm |
| Szerokość opakowania | 310 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| W zestawie obejmy kablowe | Tak |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| złącze zasilacza PCI Express (8-pin) | 3 |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 400 mm 120 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 400 mm 150 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego CPU | 65 cm |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 5 |
| Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe) | 2 |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 67,5 cm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Dane logistyczne | |
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Gwarancja 12 miesięcy