Producenci
Zasilacz ATX 3.1 LC-Power 750W/135mm 80+ Gold Super Silent Modular Series
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc | 750 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 2,46 kg |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 275 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,78 kg |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 1 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
Gwarancja 24 miesiące