Producenci
Zasilacz ATX Qoltec 2000W 80Plus Gold | Bitcoin Miner | ver.2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Maksymalna moc zasilacza | 2000 W |
| Standard zasilacza | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| PFC | Aktywne |
| Zabezpieczenia | UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe |
| Certyfikat | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max) | 2 szt. |
| Średnica wentylatora | 80 mm |
| Filtry zabezpieczające | Przeciprzepięciowy |
| Wtyczka zasilania | PCIe 6+2 pin x16 Molex 4-pin x 8 ATX 20+4pin ESP/ATX 12V 4+4pin x1 SATA x 10 |
| Modularność | Brak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 230 x 150 x 85 mm |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | Wejście AC: 115 V - 230 V / 10 A - 20 A / 50 - 60 Hz Bezpiecznik: 15A, 250VAC, O5*20 Zastosowanie: Koparki kryptowalut, wydajne stacje robocze dla rozwiązań 2 x 6 pin+2 - 600 mm (x8), 2 x 4 pin - 460 mm Złącza:24 pin-400mm; 2xSATA; 2xMOLEX, 2xSATA; 2xSATA, 2xMOLEX Kabel zasilający dł. 1500mm graficznych, AI oparte na GPU, serwery |