Producenci
Zasilacz Asus Prime 850W Gold
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Typ łożyska | Łożysko kulkowe |
| Moc | |
| Łączna moc (+3.3 V) | 110 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Krótkie spięcie Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Wydajność | 92% |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 70,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Łączna moc (+5 V) | 110 W |
| Łączna moc | 850 W |
| Łączna moc (+12 V) | 850 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Wydajność | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Przeznaczenie | PC |
| Wersja ATX | 3.0 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Bulk |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Długość kabla zasilającego SATA | 400 mm 120 |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 67,5 cm |
| złącze zasilacza PCI Express (8-pin) | 3 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Długość kabla zasilającego CPU | 65 cm |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 150 400 mm |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 5 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe) | 1 |
Gwarancja 96 miesięcy