Producenci
Zasilacz Asus ROG-STRIX-550G 550W ATX 135mm 80+ Gold
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywny |
| Umiejscowienie wentylatora | Góra |
| Liczba wentylatorów | 1 went. |
| Moc | |
| Moc w sumie | 550 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przeciążeniowe Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 45 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Waga produktu | 1,73 kg |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,12 kg |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Typ okablowania | Modułowy |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla zasilającego SATA | 860 mm 810 |
| Długość kabla zasilającego CPU | 100 cm |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 67,5 cm |
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 450 mm |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |