Producenci
Zasilacz Asus ROG-STRIX-750G 750W ATX 135mm 80+ Gold
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Moc w sumie | 750 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe Przeładowanie |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 62 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 1,82 kg |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | PC |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | 1U |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,14 kg |
| Przewody | Prąd przemienny, PCIe, SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Opaski kablowe w zestawie | Tak |