Producenci
Zasilacz Asus ROG STRIX 750G 750W Gold swiss
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Cechy | Produkt przeznaczony na rynek szwajcarski, brak kabla w wersji polskiej |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Moc | |
| Łączna moc | 750 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 62 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Wydajność | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| Porty i interfejsy | |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 67,5 cm |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 450 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego CPU | 100 cm |
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 810 860 mm |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |