Producenci
Zasilacz Asus ROG-THOR-1000P2-GAMING ATX 1000W 135mm 80Plus Platinum
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Maksymalna moc zasilacza | 1000 W |
| Standard zasilacza | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Zabezpieczenia | OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Certyfikat | 80 PLUS Platinum |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Średnica wentylatora | 135 mm |
| Natężenia zasilacza | Natężenie maks dla +3.3V: 25 A Natężenie maks dla +5V: 25 A Natężenie maks dla +12V: 83 A Natężenie maks dla -12V: 0,3 A Natężenie maks dla +5Vsb: 3 A |
| Filtry zabezpieczające | |
| Wtyczka zasilania | MB 24/20-pin x 1 CPU 4+4-pin x 2 PCI-E 6+2-pin x 2 SATA x 12 PERIPHERAL x 6 |
| Modularność | Brak |
| Złącza zasilacza | |
| Długość kabli | |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 190 x 150 x 86 mm |
| Waga (kg) | 2.370 |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | Package Contents: Power Cord x 1, Motherboard Power Cable x 1 CPU Cable , 12-pin PCI-E Cable x 1 PCI-E Cable 1-to-1 x 4; PCI-E Cable 1-to-2 x 2 SATA Cable 1-to-4 x 3; Peripheral 1-to-3 x 2 Sleeved Cable Combs (6-pin) x 4 Chassis Screws Package x 1 Cable Tie x 12 |