Producenci
Zasilacz Asus ROG-THOR-1200P2-GAMING ATX 1200W 135mm 80Plus Platinum
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Maksymalna moc zasilacza | 1200 W |
| Standard zasilacza | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Zabezpieczenia | OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Certyfikat | 80 PLUS Platinum |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Średnica wentylatora | 135 mm |
| Natężenia zasilacza | Natężenie maks dla +3.3V: 25 A Natężenie maks dla +5V: 25 A Natężenie maks dla +12V: 100 A Natężenie maks dla -12V: 0,3 A Natężenie maks dla +5Vsb: 3 A |
| Filtry zabezpieczające | |
| Wtyczka zasilania | MB 24/20-pin x 1 CPU 4+4-pin x 2 PCI-E 16-pin x 1 PCI-E 6+2 pin x 8 SATA x 12 |
| Modularność | Zasilacz modularny |
| Złącza zasilacza | PERIPHERAL x 6 |
| Długość kabli | |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 190 x 150 x 86 mm |
| Waga (kg) | 2.370 |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | Hazardous Materials: ROHS AC Input Range: 100-240Vac Thermal Features: ROG Thermal Solution Package Contents: - Power Cord x 1 - Motherboard Power Cable x1 (610mm) - CPU Cable x2 (650mm) - PCIE Cable 16-pin x1 (675mm) - PCIE 1-to-1 Cable x4 (675mm) - PCIE 1-to-2 Cable x2 (675+75mm) - SATA 1-to-4 Cable x3 (400+120+120+120mm) - Peripheral 1-to-3 Cable x2 (450+120+120mm) - Addressable RGB Cable x1 (800mm) - ROG sticker x 1 - ROG cable tie x 6 - Sleeved Cable Combs (6-pin) x 4 - Sleeved Cable Combs (8-pin) x 10 - Sleeved Cable Combs (24-pin) x 2 - Chassis Screws Package x 1 - Cable Tie x 12 - User Manual x 1 AURA SYNC: ARGB Lambda A++ Certification |
Gwarancja 72 miesięcy