Producenci
Zasilacz BLOW 4175# do notebooka HP (18,5 V; 3,5 A; 65W )
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Diody LED | Działanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prąd wejściowy | 3.5 - 5 A |
| Żywotność | 100000 h |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
| Typ zasilacza | Automatyczna |
| Kompatybilność z marką | Asus |
| Rodzaj prądu | DC1-to-DC2 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Prąd wyjściowy | 3,5 A |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Napięcie operacyjne | 18.5 V |
| Napięcie | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 184 g |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 70% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 80% |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 280 g |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 38 mm |
| Szerokość opakowania | 92 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | DC |