Producenci
Zasilacz COUGAR GST 750W ATX3.1 / 80 Plus Złoty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 10 - 5 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Łączna moc | 750 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 62,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Wydajność | 91% |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Łączna moc (+12 V) | 750 W |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,01 kg |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Wydajność | |
| Technologia łożysk | HDB |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Przeznaczenie | PC |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 290 mm |
| Szerokość opakowania | 215 mm |
| Wysokość opakowania | 105 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,81 kg |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) CE EAC UKCA RoHS TÜV mark |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Długość kabla płyty głównej | 55 cm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 150 450 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 150 450 mm |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego CPU | 60 cm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 55 cm |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Złącza zasilania PCI Express (12+4 pin) długość kabla | 600 mm |
| Złącza zasilania PCI Express (12+4 pin) | 1 |
Gwarancja 24 miesiące